Link Melina Van Damme - Schamper (<=januari 2010) | Joachim De Zutter
Celine Vanpoucke (https://www.facebook.com/celine.vanpoucke.10) is sedert juni 2008 Facebook-vriendin van Hannah Demol (https://www.facebook.com/hannah.demol) en Elien Mouton (https://www.facebook.com/elien.mouton.9).

"Hannah Demol
Editor in chief 2009-2010 at Schamper" - http://www.linkedin.com/pub/hannah-demol/11/951/81a

Pieter Reuse (https://www.facebook.com/pieterreuse), Laurens Lavrysen (https://www.facebook.com/laurens.lavrysen), Jeroen De Mets (https://www.facebook.com/jeroen.demets), Joost Vanderdeelen (https://www.facebook.com/joost.vanderdeelen), Anemoon Soete (https://www.facebook.com/anemoon.soete), Joost Depotter (https://www.facebook.com/depotterjoost) en Loonis Logghe (https://www.facebook.com/loonis.logghe.5) stonden ook geregistreerd als Facebook-vrienden van Hannah Demol.

Vince Siau (https://www.facebook.com/siauvince) en Celine Vanpoucke (https://www.facebook.com/celine.vanpoucke.10) stonden geregistreerd als Facebook-vrienden sedert oktober 2008.

Vince Siau (https://www.facebook.com/siauvince) en Melina Van Damme (https://www.facebook.com/melina.vdamme) stonden geregistreerd als Facebook-vrienden sedert december 2009.

Sedert 29 januari 2010 1:08 (data-utime="1264756100"): https://www.facebook.com/306847610475
16 februari 2010 (data-utime="1266337154"): https://www.facebook.com/306847610475 kreeg als profielfoto een afbeelding waarop "TransAid" te lezen stond : https://www.facebook.com/photo.php?fbid=340683860475
10 maart 2010 (data-utime="1268287220"): commentaar op https://www.facebook.com/306847610475 omtrent TransAid.eu site werd gepost en kreeg daarna "vind ik leuk" door o.a. Melina Van Damme, Celine Vanpoucke en Vince Siau.

Naam Facebook community page met Facebook ID 306847610475 in 2013: "Gossip Girl X". De Facebook-pagina was op een gegeven moment niet langer beschikbaar.

Melina Van Damme verklaarde tijdens een politieverhoor dat TransAid een groepsproject was voor haar opleiding office management, bedrijfsvertaler-tolk dat zij samen met een aantal medestudenten had gedaan en dat Celine Vanpoucke een medestudente was van haar.

Melina Van Damme (https://www.facebook.com/melina.vdamme) stond geregistreerd als Facebook-vriendin van Celine Vanpoucke (https://www.facebook.com/celine.vanpoucke.10) sedert juni 2010.

Elien Mouton en Hannah Demol waren beiden lid van de filologica Facebookgroep in 2013. Op Thu Jan 10, 2008 10+1:42 pm registreerde iemand met e-mail adres hannah.demol@ugent.be zich als Hannah__ op het filologica forum (http://www.fkgent.be/filologica/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=1717).

In augustus 2017 beweerde Hannah Demol dat ze haar achternaam officieel zou veranderen naar Ambroos. Hannah beweerde net zoals Melina Van Damme biseksueel te zijn.